Starszy Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa Żywności - Senior Quality & Food Safety Specialist

Canteen staff at the company canteen cash register

Job Category

Technical

Division

THG Nutrition

Location

Poland- Wrocław

Job Type

Full-time

THG is a fast-moving, global technology business that specialises in taking brands direct to consumers. Our world-class proprietary tech and infrastructure powers our extensive portfolio of beauty, nutrition and lifestyle brands and is now helping drive exponential growth of our clients’ brands globally.

We’re powered by a global team of over 7,000 ambitious people around the world. Our culture is fast-paced and entrepreneurial, it’s this DNA that has supported our incredible growth.

We’re always looking for individuals that can bring fresh and innovative thinking to THG, and play a part in driving the group forward on its exciting journey. So, if you’re ready to take the next big step in your career, challenge yourself every day and evolve with the world around you, THG is ready for you.

STARSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie działaniami zapewniającymi bezpieczeństwo, autentyczność, zgodność z przepisami prawa, jakości i bezpieczeństwa żywności w zakładzie,
  • pełnienie funkcji przewodniczącego zespołu funkcyjnego ds. HACCP /VACCP/ TACCP,
  • ustalenie strategii działania zespołów funkcyjnych zakładu na podstawie wymagań prawnych, standardów oraz wymagań globalnych grupy THG,
  • zarządzanie procesem analiz RCA (inicjowanych po wykryciu niezgodności wewnętrznych i reklamacjach), tworzenie raportów i autoryzacja działań zdefiniowanych przez zespoły operacyjne,
  • nadzór merytoryczny nad procesem analizy danych w zakładzie,
  • liderowanie projektem grupowym ukierunkowanym na prewencję ciał obcych oraz koordynacja prac zespołu,
  • regularny i aktywny nadzór nad procesem produkcji w trakcie standardowej produkcji oraz podczas wdrażania nowych produktów,
  • wdrażanie nowych wymagań wg normy BRC i innych wytycznych globalnych,
  • pełna odpowiedzialność i samodzielne koordynowanie procesu zarządzania reklamacjami oraz wyrobem niezgodnym,
  • nadzór nad zgodnością z prawem żywnościowym, aktywna weryfikacja zmian prawnych i wdrażanie ich w zakładzie,
  • pełnienie funkcji audytora wewnętrznego na zgodność z normą BRC,
  • koordynacja przepływu informacji jakościowych do obszarów produkcyjnych.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (np. technologia żywności, biotechnologia, mikrobiologia),
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży FMCG,
  • znajomość norm prawnych i dobrych praktyk branżowych w zakresie bezpieczeństwa żywności i jakości,
  • zaawansowana i poparta doświadczeniem znajomość procesów operacyjnych, jakościowych, bezpieczeństwa żywności, HACCP, TACCP, VACCP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom min. B2),
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office – poziom zaawansowany,
  • wysoko rozwinięta orientacja biznesowa,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów jakościowych i koordynacji pracy zespołów projektowych,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i współpracę,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym wysoka kultura osobista,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji,
  • ciekawy pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole ludzi ceniących wzajemne relacje i wymianę doświadczeń.

Because of the high volumes of applications our opportunities attract, it sometimes takes us time to review and consider them all. We endeavour to respond to every application we receive within 14 days. If you haven't heard from us within that time frame or should you have any specific questions about this or other applications for positions at THG please contact one of our Talent team to discuss further.

THG is committed to creating a diverse & inclusive environment and hence welcomes applications from all sections of the community.

* Required